VIN Vieta Audi yra vienas svarbiausių transporto priemonės elementų. VIN numeris turi būti ant važiuoklės ar kėbulo, taip pat ir dešinėje transporto priemonės pusėje matomoje vietoje. Transporto priemonės identifikavimas yra pirmas dalykas, kurį tikrina diagnostikas.

Kas yra VIN?

VIN numeris taip pat vadinamas važiuoklės numeriu – tai unikalus kiekvieno automobilio numeris. VIN numeris turi 17 simbolių be raidžių I (i), O (o) ir Q (q) (siekiant išvengti klaidų). Važiuoklės numeris leidžia gauti informaciją apie transporto priemonę. Tai ypač naudinga, jei norite pirkti Audi.

VIN Vieta Audi

VIN Vieta Audi priklauso nuo modelio: Audi A1, Audi A8, Audi A7, Audi A6, Audi Q2, Audi Q3, Audi A6 allroad quattro, Audi R8, Audi TT, Audi A4, Audi A5, Audi S4, Audi Avant RS 2, Audi S8, Audi S6, Audi S3, Audi RS 4, Audi S4, Audi RS 6, Audi RS 4, Audi S4, Audi TTS ir kt. Senesnėse transporto priemonėse yra vardinė lentelė. Lengviausias būdas yra naudoti įrankį mūsų svetainėje. Mūsų didžiulė transporto priemonių duomenų bazė leidžia jums rasti VIN vietą per kelias sekundes.

VIN Audi surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Audi: