Vokietijos automobilių pramonė laikoma viena geriausių pasaulyje. Tarp tokių markių kaip „Mercedes“, „BMW“ ar „Porsche“, stipri rinkos padėtis taip pat turi „Audi“. Įmonė buvo įkurta 1899 m., O jos pavadinimas kilęs iš savininko Robert Horch. Vardas buvo išverstas į lotynų kalbą ir pakeistas būtinybe.

VIN patikrinkite Audi

Audi visada buvo vienas iš automobilių rinkos pionierių. Daugelis mažiau paplitusių sprendimų, naudojamų šiuose automobiliuose, pasiekė sėkmę. Tai buvo, be kitų dalykų, penkis variklius su benzininiu varikliu „Audi 100“ ir „quattro“ (keturių ratų pavara) modeliui „Urquattro“. Šiuolaikinio disko sėkmė kiekvienam prekės ženklo modeliui gali būti įrengta viena.

Įdomus faktas, kurį verta paminėti, yra tai, kad „Audi“ yra antras pasaulyje po automobilio gamintojo „Porsche“, kuris pradėjo masinę cinkuoto korpuso gamybą. 2014 m. Liepos mėn. Bendrovė minėjo savo „mažą“ jubiliejų. Tuomet buvo pagamintas 6 000 000 egzemplioriaus numeris, kuriame yra quattro. Auto buvo sukurta Vokietijos miesto Ingolštato gamykloje. Tai buvo modelis SQ5 su varikliu 3.0 TDI.

Audi turtinga istorija ir aukšta kokybė leidžia, kad Audi automobiliai yra brangūs. „Vin Check Audi“ yra geras būdas išleisti pinigus „Audi“.

VIN Audi surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Audi: