VIN dekoderis Audi yra pagrindinis veiksmas, kurį turėtumėte padaryti prieš perkant naudotą automobilį. Svarbu, nes VIN numeris, kuris taip pat žinomas kaip važiuoklės numeris, turi visą informaciją apie automobilį ir jo istoriją.

VIN dekoderis Audi

VIN numeris pirmą kartą buvo naudojamas 1954 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Automobilių gamintojai, kaip Adui, taip pasirašė automobilius. Europoje taip pat pasirašyti automobiliai, tačiau numeriai skiriasi.

1981 m. Greitkelių eismo saugumo administracija JAV nustatė VIN formatą. Parduoti automobiliai turi turėti VIN numerį, kuriame yra 17 simbolių, neturinčių raidžių I (I), O (o) arba P (q) (siekiant išvengti klaidų iki 1 ir 0).

VIN dekoderis Audi leidžia jums patikrinti, ar Audi esama įranga yra originalūs elementai, kuriuos gamintojas įdiegė transporto priemonėje. Ji taip pat turėtų patikrinti dažų spalvą ir atkreipti dėmesį į apmušalus, langus, apdailą, šildomą priekinį stiklą arba oro pagalvių skaičių.
Jei bet koks dekodavimo elementas skiriasi nuo esamos įrangos. Tai gali reikšti, kad ši transporto priemonė sudužo. Taikoma visiems „Audi“ modeliams: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, RS3, RS4, TT, R8, Q5, nepriklausomai nuo saugumo.

VIN Audi surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Audi: