Audi istorija prasidėjo 1899 m. Lapkričio 14 d., Kai Augustas Horchas kartu su Karl Benz, įkurtas Kelno kompanijoje „Horch“, gamina prabangius automobilius. 1902 m. Bendrovės savininkas persikėlė į Reichenbachą ir 1904 m. – Zwickau.

Audi istorija

1909 m., Po finansinių problemų ir problemų komandoje, savininkas paliko įmonę ir įkūrė kitą įmonę, pavadintą „August Horch Automobilwerke GmbH“. Po nuosprendžio teismas nustatė, kad naujoji įmonė „August Horch“ negalėjo susieti jo vardo, todėl nusprendė išversti savo vardą į lotynų kalbą – „Audi“, kuris vadina įmonę „1910 m. Balandžio 25 d.“, „Audi Automobilwerke GmbH“. 1910 m. Liepos mėn. Pirmoji transporto priemonė su pavadinimu Audi paliko gamyklą Zwickau.

Tačiau Antrojo pasaulinio karo protrūkis sulėtino „Auto Union“ plėtrą. Visos įmonės gamino karinius ginklus. Po karo nekilnojamojo turto bendrovė bus išmontuota ir kompensacija pagal įstatymą pateks į Sovietų Sąjungą. 1948 m. Rugpjūčio 17 d. Auto Union AG metai bus ištrinti iš komercinio registro. Tačiau praėjus vieneriems metams Ingolštate ji atgaivino, bet yra rimta finansinė įtampa, taip pat dėl ​​to, kad jie gaminami daugiausia dvitakčiais DKW modeliais.

„Volkswagen Union“ ir „NSU Motorenwerke AG“, „Neckarsulm“, susijungimas. Naujoji kompanija dabar pavadino „Audi NSU Auto Union AG“ ir turėjo registruotą buveinę Neckarsulm. 1972 m. Pasirodė pirmosios kartos Audi 80 (B1 serija). Netrukus Audi prasideda Piëch erą. Audi yra automobilių gamintojas, intensyviai diegiantis technines naujoves. Tuo pačiu metu jie siekė palaipsniui didinti „Audi“ prekės ženklo padėtį rinkoje. Penki varikliai (1976 m.), Turbokompresoriai (1979) ir visureigiai quattro (1980) yra geriausi kelio liudytojai. Ypač svarbi kompanijai buvo 1980 m. Ir „Quattro“ modelis, kuris pirmiausia prisidėjo prie prekės ženklo populiarumo, ir, antra, jo dėka Audi pasiekė daugybę laimėjimų daugelio susitikimų maršrutuose.

1985 m. Audi NSU Auto Union AG pavadinimą pakeitė į AUDI AG. Nuo tada bendrovė ir produktai turi tą patį pavadinimą. Centrinė būstinė grįžta į Ingolštadą.

VIN Audi surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Audi: